parkside
Ciekawostki

Parkside co to za firma?

Już od pewnego czasu głośno zrobiło się o firmie Parkside. Tylko co to za firma? Co warto o niej wiedzieć? Nasz tekst może okazać się skarbnicą przydatnych informacji, więc zachęcamy do zapoznania się z jego treścią!

Parkside – o jakiej firmie mowa?

Pewnie wielu się zdziwi, ale Parkside to marka własna Lida, a więc firmy, która do tej pory kojarzyła nam się wyłącznie z artykułami spożywczymi. Jednak marka postawiła na rozwój i tym razem wprowadziła na rynek osobną jednostkę, która specjalizuje się w dystrybucji elektronarzędzi, narzędzi akumulatorowych, czy różnego typu narzędzi manualnych. Za ich produkcję odpowiada niemiecka firma Kompernass, która swoją drogą również prowadzi własny sklep internetowy w Polsce.

Firma Parkside i ich popularność

Marka Parkside z roku na rok zyskuje popularność w naszym kraju, ale to nas nie powinno dziwić, ponieważ dokłada starań, by zapewnić nam bardzo szeroki wybór różnego typu narzędzi. Co ważne, do ich produkcji zawsze wykorzystywane są tylko wysokiej jakości surowce oraz zaawansowana technologia, co sprawia, że ostatecznie są one trwałe i odporne na wpływ wielu różnych czynników, w tym również na uszkodzenia.

Nie sposób pominąć również tego, że mamy do czynienia z firmą, która swoje produkty oferuje w bardzo przystępnych cenach. To sprawia, że inne firmy z branży mają solidną konkurencję, ponieważ tutaj niska cena idzie w parze z dobrą jakością, więc to kusi wielu z nas.

Narzędzia od Parkside – gdzie można kupić?

Wydawać by się mogło, że skoro mamy do czynienia z marką o takiej popularności, to narzędzia od Parkside czekają na nas w praktycznie każdym specjalistycznym sklepie. Nic bardziej mylnego! Okazuje się, że marka sprzedaje swoje narzędzia jedynie w Lidlu, więc w sklepach typu Obi, Castoroma, czy nawet Mrówka na próżno ich szukać. Za to nie będziemy mieli trudności w sklepie spożywczym Lidl, bo w specjalnym sektorze czekają na nas narzędzia Parkside. Warto również wspomnieć, że produkty od tej marki można kupić nie tylko stacjonarnie, ale również online, więc każdy z nas może zdecydować, jak zdobędzie jakościowe narzędzia.